Shaqiri i kėnaqur me paraqitjen dhe rezultatin ndaj Unitedit (

Ylli kosovar, Xherdan Shaqiri ishte ndėr mė meritorėt pėr kėtė barazim, pasi asistoi tek goli i dytė i Stoke Cityt.
Stoke City arriti ta ndalojė Manchester Unitedin me njė barazim 2-2.

Ylli kosovar, Xherdan Shaqiri ishte ndėr mė meritorėt pėr kėtė barazim, pasi asistoi tek goli i dytė i Stoke Cityt.

Pas ndeshjes Shaqiri ka shkruar nė rrjetin social Instagram pėr ndeshjen e madhe.

Gjilanasi ka shkruar se skuadra e tij kishte njė paraqitje tė madhe dje ndėrsa e ka quajtur pozitiv barazimin ndaj Unitedit.

“Paraqitje e madhe e ekipit dje dhe rezultat pozitiv ndaj Unitedit tė fortė”.

“Atmosfera nė stadium ishte e mahnitshme. Faleminderit pėr mbėshtetjen tuaj dhe pėrkushtimin”, shkroi Shaqiri.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma