Edhe Interi nė garė pėr Mustafin

Interi i ėshtė bashkuar Juventusit nė garėn pėr shėrbimet e mbrojtėsit tė Arsenalit, Shkodran Mustafi.
Ėshtė raportuar mė herėt gjatė ditės se Bianconerėt kanė shprehur interesim pėr qendėrmbrojtėsin shqiptar.

Nė ndėrkohė, thuhet se Topēinjtė do t’i shqyrtojnė ofertat deri nė 40 milionė euro.

Tash, Daily Mirror raporton se nė garė janė pėrfshirė edhe Nerazzurrėt, tė cilėt janė tė interesuar ta huazojnė me obligim blerjeje.

Arsene Wenger nuk e ka nė plan ta lėshojė lojtarin, mirėpo zikaltrit besojnė se mund tė arrijnė marrėveshje deri nė mbyllje tė afatit kalimtar.

Mustafi ka regjistruar edhe 19 paraqitje pėr Gjermaninė, ndėrsa ishte pjesė e skuadrės qė e fitoi Kampionatin Botėror nė vitin 2014. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma