Asfaltohen dy rrugė nė fshatin Radivojcė

Viti - Nė fshatin Radivojcė tė Vitisė, nė kuadėr tė projektit pėr asfaltimin e rrugėve rurale janė asfaltuar sot rrugėt “Beqiri” dhe “Faik Konica”.
Me kėtė rast kryetari i komunės sė Vitisė, Sokol Haliti ka inspektuar kėto punime ku edhe u mirėprit nga banorėt lokal tė cilėt e falėnderuan atė pėr kėtė projekt infrastrukturor./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma