Pacolli: Me lutjet e mija pėr ju po dėshmoj burrėri, tregojeni ju burrėrinė tuaj!

Kryetari i AKR-sė, Behgjet Pacolli, pėrmes njė statusi nė profilin e tij nė Facebook, ka kėrkuar qė bashkėpunimi ndėrmjet LDK-sė dhe Vetėvendosjes duhet tė jetė mė intensiv.
“Nė rregull, unė me prezencėn dhe lutjet e mija pėr ju po dėshmoj burrėri (nuk po kėrkoj asgjė), por tregojeni ju burrėrinė tuaj, leni anash interesat dhe uluni e merruni vesh mes vete”, ka thėnė ai.

Postimin e Pacollit mund ta lexoni tė plotė mė poshtė.

“Postimet e mia tė fundit qė tė zgjidhet problemi i bllokadės nė favor tė qytetarėve, dhe thirrjet e mija pėr liderėt e partive parlamentare shqiptare qė tė “sakrifikojnė” nga vetja dhe ta qesin Kosovėn nė rendin e parė, nuk nėnkupton lėvizje apo luhatje nga pozicionet e mia, (siē i quajti dikush pėr karrierė apo interes – tė dyja kėto moti i kam dhe i kam realizuar mė sė miri deri mė tash).

Si rezultat i kėsaj mu mundėsua qė tė kuptoj dhe tė shoh se kush po punon pėr interesat e vendit e kush pėr qellime specifike.

Dikush madje mė telefonoi dhe mė tha ” qendro me ne se e kemi me ta “lartėsu BURRERINĖ”. Mė bėri me qesh !!!!

Nė rregull, unė me prezencėn dhe lutjet e mija pėr ju po dėshmoj burrėri(nuk po kėrkoj asgjė), por tregojeni ju burrėrinė tuaj, leni anash interesat dhe uluni e merruni vesh mes vete.


E konsideroj se bashkėpunimi ndėrmjet LDK dhe VV tė jetė edhe me intenziv edhe pse mundet per lidershipin e dy partive te konsiderohet si “Sfide sakrifice ” por bėjeni atė per rrespekt ndaj votės dhe deputeteve qe ju pėrcjellin” (sic.), ka shkruar ai. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma