Shaqiri merr njė lajm tė mirė para ndeshjes sė parė nė Premierligė

Everton dhe Stoke City do tė pėrballen sot, nga ora 16:00, nė ndeshjen e parė tė sezonit tė ri nė Premierligė.
Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme tė tė dy skuadrave, pėrcjell Express.

Nga minuta e parė pėr Stoke Cityn do tė luajė edhe ylli kosovar, Xherdan Shaqiri. Pėrfaqėsuesi i Zvicrės pritet tė zhvillojė njė sezon tė mirė nė Premierligė.

Kurse, te Evertoni titullar do tė jetė edhe sulmuesin anglez, Wayne Roony, i cili u transferua nga Manchester United. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma