Nė Hodonovc nga pakujdesia pėrfshihen nga zjarri 4 hektar

Kamenicė – Nė fshatin Hodonovc, tė Kamenicės ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se nė rrethana tė panjohura nga zjarri i janė pėrfshirė rreth 3 - 4 hektar djerrin (barishte).
Njėsitė pėrkatėse dhe zjarrfikėsit kanė dalur nė vendin e ngjarjes dhe kanė lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet pėr tė lėnduar njoftoj policia e Kosovės/rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma