Surdulli falėnderon LDK dhe kėrkon pėrkrahjen e qytetarėve pėr tė dalur fitues

Kamenicė - Me kėtė rast unė kėrkoj pėrkrahjen e juve qytetarė tė nderuar qė tė komunikojmė dhe tė punojmė sė bashku qė me 22 tetor tė jemi fitues dhe po ashtu sė bashku tė punojmė gjatė mandatit tė ardhshėm katėr vjeēar pėr mirėqenien e juaj dhe vazhdimin e projekteve tė rėndėsishme pėr juve ka shkruar Shaip Surdulli.
Postimi i plotė i Shaip Surdullit kandidatė pėr kryetar nė komunėn e Kamenicės nga radhėt e LDK-sė.

Tė dashur dhe tė respektuar qytetarė tė komunės sė Kamenicės. Kudo qė jeni iu pėrshėndes dhe ndaj me juve besimin pėr vendimin e Kryesisė sė LDK-sė, qė me propozimin e Degės sė LDK-sė, mė 10.08.2017 morėn Vendim pėr kandidimin tim pėr Kryetar tė komunės sė Kamenicės nė zgjedhjet komunale tė 22 tetorit 2017.

Me kėtė rast unė kėrkoj pėrkrahjen e juve qytetarė tė nderuar qė tė komunikojmė dhe tė punojmė sė bashku qė me 22 tetor tė jemi fitues dhe po ashtu sė bashku tė punojmė gjatė mandatit tė ardhshėm katėr vjeēar pėr mirėqenien e juaj dhe vazhdimin e projekteve tė rėndėsishme pėr juve.
Me respekt,
I juaji Sh.Surdulli.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma