Bebe Rexha publikon albumin e ri

Ashtu siē pritej, e premtja ishte dita e publikimit tė albumit tė ri tė kėngėtares Bebe Rexha.
“I gjithi faji jot”, pjesa e parė e tė cilit u publikua nė muajin Shkurt, pėrmban 6 kėngė, njėsoj si albumi paraardhės me tė njėjtin titull.

4 nga kėngėt janė bashkėpunime me Gucci Mane dhe 2 Chainz, Lil’ Wayne, Kranium dhe Florida Georgia Line.

Kėngėtarja me origjinė nga Kosova ka bashkėpunuar pėr All Your Fault pt.2 me emra tė njohur tė industrisė muzikore si David Garcia, Frank Dukes, Stargate etj.

“That’s It”, kėnga e parė e albumit tė ri qė Bebe Rexha publikoi para disa ditėsh, mori menjėherė pėlqimin e fansave. Tė tjera kėngė tė albumit jane, “I Got Time” The Way I Are, Not the One etj.

Mediat shkruajne se me shumė gjasė, ky do tė jetė bashkėpunimi i fundit i Bebe Rexhės me Warner Bros Records dhe sė shpejti kėngėtarja pritet tė nėnshkruajė njė kontratė mbi prodhimin e kėngėve me Republic Records (Universal).

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma