Heiko Herrlich: Mehmedi mund tė bėjė edhe mė tepėr

Admir Mehmedi ka pasur paraqitje tė mira gjatė fazės parapėrgatitore me Bayer Leverkusenin.
Kėshtu ka pohuar trajneri i skuadrės gjermane, Heiko Herrlich, i cili ka theksuar se Mehmedi mund tė japė edhe mė shumė nga vetja.

“Nuk isha i lumtur me paraqitjet nė fillim. Tani ai ėshtė duke shėnuar gola, por ende ka vend pėr pėrmirėsime. Ai mund tė bėjė shumė mė tepėr”, ka thėnė Herrlich pėr “Kicker”.

Sulmuesi anėsor gjatė dy vjetėve te farmaceutikėt ka shėnuar pesė gola nė 45 paraqitje nė Bundesliga.

Ai gjatė kėtij afati kalimtar u kėrkua kryesisht prej skuadrave tė ligės elitare italiane. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma