Ronela Hajati: “Do ta mbani mend emrin tim, ju premtoj”

Ronela ėshtė njė nga kėngėtaret mė tė dashura pėr publikun shqiptar. Por vallė ēfarė ka nė mendje? Mos ndoshta ka ndonjė projekt tė rėndėsishėm nė duar?
Sapo ka publikuar kėngėn “Sonte”, njė bashkėpunim me Lyrical Son dhe padyshim ėshtė cilėsuar si njė hit veror.

Bėhet fjalė pėr kėngėtaren simpatike, Ronela Hajati. Kėtė verė ka “shpėrthyer” duke sjellė hitė tė njėpasnjėshme pranė publikut shqiptar.

Por na tėrhoqi vėmendjen postimi i fundit i saj. “Do ta mbani mend emrin tim, ju premtoj”.

Ronela ėshtė njė nga kėngėtaret mė tė dashura pėr publikun shqiptar. Por vallė ēfarė ka nė mendje? Mos ndoshta ka ndonjė projekt tė rėndėsishėm nė duar?

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma