Emina me mesazh domethėnės, femra duhet ta respektojė veten

Kėsaj radhe nuk do komentojmė pamjen apo veshjen, por mesazhin e saj domethėnės.
Fjala ėshtė pėr modelen Emina Ēunmulaj, shkruan Indeksonline.

Nė njė intervistė pėr televizionin shqiptar ajo ka pėrcjellė njė mesazh domethėnės pėr femrat.

Sipas Eminės, femrat duhet sė pari ta respektojnė veten e tyre nėse duan qė tė jenė tė fuqishme./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma