Rikthehet Taulant Xhaka

Taulant Xhaka rikthehet tė luajė me Bazelin pas dy ndeshjeve ku ai qėndroi nė stol. Mesfushori i kombėtares ka luajtur 71 minuta ndaj Grashopersit, ku pastaj ėshtė zėvendėsuar nga Shmi
Kampionėt kanė arritur tė fitojnė me rezultatin 3-2, ku dy gola u shėnuan nga Von Vonsvinkel ndėrsa tjetri u shėnua autogol nga Viloviē, ndėrsa pėr Grashopersin u aktivizua edhe Albion Avdijaj.

Rikthimi si titullar ėshtė njė sinjal mjaft i mirė pėr Xhakėn i cili nė ditėt e ardhshme pritet qė tė takohet me trajnerin e Kombėtares shqiptare, Kristian Panuēi pėr tė diskutuar mbi tė ardhmen e tij.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma