Adelina Tahiri e pafat nė dashuri?!

U tha se ishte nė lidhje me Blerim Destanin, Lorik Canen e Adrian Gaxhen.
Ndonėse media fliste gjatė gjithė kohės pėr historitė e saj tė dashurisė, ajo i demantonte tė gjitha njė e nga njė.

Adelina duket se ėshtė e pa fat nė dashuri, ani pse ėshtė aq e bukur, e pasur dhe e famshme.

Megjithatė, bukuroshja ėshtė ende e re, andaj ende ka shanse qė rrota e fatit tė kthehet ka ajo.

Kėngėtarja thotė se tashmė ėshtė bėrė imune ndaj thashethemeve qė bėhen pėr tė./Kosovarja

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma