Hamburgu e bėnė zėvendėskapiten Mavrajn

Nė mungesė tė kapitenit nė sezonin e shkuar, Mėrgim Mavraj mbajti shiritin nė miqėsoren pėrballė Antalyasporit.
Shtrėngimi i duarve me Samuel Eto’o ishte njė tregues i qartė se mbrojtėsi shqiptar e ka tė natyrshme sjelljen e njė lideri.

Mirėpo, drejtuesit e klubit gjerman nuk kanė menduar qė tė bėjnė ndryshime. Dje, me anė tė njė njoftimi nė faqen e tyre zyrtare nė “Facebook”, Hamburgu njoftoi se kapiten do tė mbetet Gotoku Sakai edhe pėr kėtė sezon.

Klubi gjerman ka njoftuar gjithashtu se dy qendėrmbrojtėsit Mėrgim Mavraj dhe Kiriakos Papadopulos janė emėruar si zėvendėskapitenė pėr sezonin 2017-2018. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma