Zyrtare: Basha transferohet te Wisla Krakow

Ish-mesfushori i Kombėtares shqiptare, Vullnet Basha, bėhet me skuadėr tė re.
Ai ka lėnė Ligėn e dytė tė Spanjės pėr t’u transferuar nė Poloni.

Basha u prezantua tek Wisla Krakow, skuadėr e njohur polake.

Prezantimin e tij e ka bėrė publik faqja zyrtare e klubit tė ri nė Twitter, tė cilėt i kanė uruar mirėseardhje, raporton Gazeta Olle.

Basha sė fundi luajti me Murcian, kurse mė herėt me Ponferradinan dhe Zaragozan.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma