Mustafi e Xhaka mezi po presin tė startojė nesėr Liga Premier

Arsenal nesėr do tė startojė kampionatin e ri nė Ligėn Premier.
Sot ishte edhe stėrvitja e fundit para fillimit tė kampanjės sė re tė ekipit londinez.

Ndėr mė tė entuziazmuarit dhe mezi qė po pret ėshtė mbrojtėsi shqiptar Shkodran Mustafi.

“Ndjenja kur ėshtė vetėm edhe njė natė tjetėr pėr tė fjetur deri nė fillimin e Ligėn Premier me Arsenalin”, ka shkruar Mustafi nė llogarinė personale nė Instagram teksa shihet edhe mesfushori shqiptar Granit Xhaka.

Edhe ky i fundit ka publikuar njė fotografi nga stėrvitja e fundit para fillimit tė kampionatit tė ri.

Ndryshe, Arsenal para shikuesve tė vetė nesėr (e premte), me fillim nė ora 20:45 do tė pres Leicester Cityn. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma