Jonida Maliqi hedh pas krahėve divorcin, shijon pushimet

Tashmė duket se kėngėtarja e dashur shqiptare Jonida Maliqi e ka hedhur pas krahėve divorcin e saj dhe po shijon ‘beqarinė’.
Jonida ka nisur pushimet dhe po relaksohet pranė detit, nga ku ka publikuar edhe foto. Rrėzėllitėse dhe e lumtur duket kėngėtarja me stilin e veēantė, ndėrsa shkruan se po kėnaqet.

Historia 17-vjeēare e dashurisė sė yllit tė muzikės ka marrė fund para pak kohėsh, ndėrsa nė muzikė Jonida nuk ka sjellė ende ndonjė projekt sė fundmi.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma