Ēfarė mendon Lori pėr bakshishet?

Emisioni 21 Gradė i RTV21 sonte shfaqi udhėtimin nė Durrėsin e bukur, ku mysafire nė kuadėr tė intervistės ishte kėngėtarja e mirėnjohur shqiptare Loreta Kaēka–Lori
Si shumė kėngėtarė tė estradės edhe Lori ėshtė shumė e angazhuar nėpėr ahengje gjatė verės, dhe pjesė e tyre gjithmonė janė edhe bakshishet, shkruan rtv21.tv.

Lori deklaroi se punėn e saj nuk e bėn pėr bakshishe, pasi ka njė pagesė tė kėnaqshme, mirėpo gjithmonė ato janė tė mirėseardhura.

Sipas Lorit bakshishet nuk refuzohen, pasi sipas saj “As mbret nuk i refuzon dhuratat”, mirėpo nuk ėshtė qėllimi i saj kryesor tek bakshishet, dhe as qė ndodh ndonjėherė t’i kėndojė dikujt enkas pėr shkak tė bakshishit.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma