Mustafi i gatshėm, por Wenger nuk llogaritė nė disa titullarė kundėr Leicesterit

Arsenal ndeshjen e parė hapėse kampionale do ta zhvillojė kundėr Leicester Cityt.
Londinezėt do tė hapin sezonin e ri tė premten para shikuesve tė vetė nė Emitares duke qenė nikoqir tė ish-kampionit, Leicester.

Arsene Wenger, trajneri i Arsenalit, ka konfirmuar rikthimin nė skuadėr tė Shkodran Mustafit.

“Mustafin nuk e kam pėrfshirė nė takimin kundėr Chelseat, por ato do tė jenė tė gatshėm pėr tė premten”, ka thėnė Wenger.

Francezi mė tutje ka treguar se Ramsey, Mertesacker, Koscielny nuk do tė luajnė shkaku i ndėshkimeve nė sezonin e kaluar ndėrsa Sanchez nuk ėshtė i gatshėm deri mė tani. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma