Takohen Pacolli e Kurti, diskutojnė rreth PAN-it

Presidenti i Aleancės Kosova e Re, Behgjet Pacolli gjatė ditės sė sotme ka zhvilluar njė takim me kandidatin pėr kryeminsitėr nga radhėt e Vetėvendosjes, Albin Kurti.
Takimin e ka konfirmuar vet Pacolli nė llogarinė e tij nė ‘Facebook’, ku ka postuar njė fotografi nga ky takim.

“Para seancės tė nesėrme nė takim me Albin Kurtin biseduam pėr bojkotimin e seancės konstitutive nga koalicioni PAN”, ka shkruar Pacolli. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma