Kush e lėndoi Manjola Nallbanin...?

Kėngėtarja shqiptare Manjola Nallbani duket se nuk i njeh vitet.
Ajo ka publikuar njė video ku duket nė super formė, si gjithmonė, por krah saj ka publikuar nėj shprehje paksa dėshpėruese.

‘Ndonjehere jemi kaq naive, sa e kerkojme te miren tek cdo njeri.... duke harruar qe ne disa njerez e mira thjesht nuk ekziston".....Ndersa keto puthje jane per te gjithe ata njerez te mire qe me rrethojne, qe i dua e me duan’ –shkruan Nallbani.

Nuk dihet se kush i ka shkaktuar zhgėnjim kėngėtares, por sėrish ajo mbetet pozitive dhe e dashur me tė gjithė ata qė e duan. /Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma