Mjeku kujdestar sulmohet nė vendin e tij tė punės

Gjilan - Policia e Kosovės stacioni policor nė Gjilan, ėshtė njoftuar nga ankuesi mjeku Kujdestar nė spitalin rajonal, se rreth orės 16:30 derisa ishte duke kryer vizita tė pacientėve qė gjendeshin tė shtrirė nė spital ishte penguar nė kryerjen e detyrės zyrtare nga i dyshuari po ashtu shqiptar shtetas i Kosovės.
Patrulla e ka arrestuar tė dyshuarin dhe me vendim tė prokurorit tė shtetit ndaj tė njėjtit caktohet masa e ndalimit pėr 48 orė njoftoj policia e Kosovės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma