Nora zbukuron mėngjesin e secilit me pamjen e saj tė fundit

Nora ėshtė mėse e angazhuar nė mbrėmje tė shumta pas publikimit tė dy kėngėve tė saj tė reja.
E si gjithmonė Nora di tė duket pėr mrekulli. As nė angazhimin e saj tė fundit, Nora nuk ka tradhtuar bashkėpunėtorėt e saj mė tė ngushtė, Sellmėn dhe Valdrinin.

Sigurisht se Sellma arrin ta bėjė Norėn tė shkėlqejė pothuajse nė ēdo mbrėmje e njėsoj e bėri edhe kėtė herė, transmeton Indeksonline.

Nora duket shumė tėrheqėse dhe duke vallėzuar me kėngėn e saj ‘S’ka inat’ e cila ka rezultuar me sukses fantastik./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma