Sadiku shėnon edhe nė Kupė

Armando Sadiku ėshtė kthyer te goli me Legian e Varshavės, duke shėnuar nė Kupė kundėr Wisla Pulawy nė fitoren 4-1.
Sulmuesi mori njė top nė zonė dhe me njė kthese kaloi njė mbrojtės duke qėlluar portėn.

Ky ishte njė mesazh pėr tifozėt dhe mediat qė ishin shumė kritike nė kohėn e fundit.

Sadiku, deri tani ka luajtur nė tė tri gara me Legian, ku ka shėnuar nė tė tria.

Sulmuesi ka shėnuar nė kampionatin vendas, Ligėn e Kampionėve dhe nė Kupė.

Nėse shėnon edhe nė Ligėn e Evropės, do tė ishte diēka shumė e veēantė pėr tė. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma