Adelina paralajmėron diēka tė re

Kėngėtarja e njohur pas suksesit qė kishte me kėngėn “Na”, tani ka njė lajm tė mirė pėr tė gjithė fansat e saj. Adelina ka paralajmėruar njė projekt tė ri.
Kėtė e ka bėrė tė ditur pėrmes njė video qė ka publikuar nė profilin e saj nė Instagram.

“Sė shpejti”, kishte shkruar Adelina.

Ajo nuk ka bėrė tė ditur mė shumė detaje, mirėpo fansat e saj po e presin me padurim.

Se a do tė ketė edhe ky projekti sukses si “Na”, kjo mbetėt tė shihet./Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma