Sot, mė freskėt

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se temperaturat maksimale do tė shėnojnė ulje pėr 3-8 gradė Celsius nė rang vendi.
Gjatė ditės sė sotme nė Kosovė do tė ketė njė ulje tė vogėl tė temperaturave.

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se temperaturat maksimale do tė shėnojnė ulje pėr 3-8 gradė Celsius nė rang vendi.

Nėpėr territore tė vogla vranėsirat mund tė shoqėrohen me reshje afatshkurta, dhe shkarkime rrufesh, kryesisht pasditen e sė hėnės dhe nė fundjavė.

Temperaturat minimale do tė lėvizin ndėrmjet 14-18gradė Celsius, kurse maksimalet e ditės parashihen tė lėvizin ndėrmjet 28-36 gradė Celsius. Do tė fryjė erė nga drejtimi i verilindjes me shpejtėsi deri 11m/s.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma