Mustafi: Fantastike pėr tė nisur sezonin nė kėtė mėnyrė

Arsenali fitoi Superkupėn e Anglisė ndaj Chesleat dhe pėr kėtė Shkodran Mustafi ėshtė i lumtur.
Edhe pse mbrojtėsi shqiptar nuk luajti nė kėtė takim, ai iu bashkua festės sė madhe.

“Community Shield’ na pėrshtatet mjaft mirė, apo jo? Ėshtė me tė vėrtetė fantastike pėr tė nisur sezonin nė kėtė mėnyrė”, ka shkruar Mustafi nė Instagram.

Vlen tė theksohet se nė kėtė takim nga minuta e parė luajti shqiptari tjetėr, Granit Xhaka.

Mesfushori i cili asistoi nė kėtė takim nė fund u zgjedh lojtari i ndeshjes. /Telegrafi/


Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma