Albian Ajeti shėnon gol tė bukur nė Zvicėr

Albian Ajeti ka shėnuar gol tė bukur nė Zvicėr nė fitoren prej 2:0 tė St. Gallen ndaj Sion.
St. Galleni ka regjistruar fitoren e parė pas dy ndeshjeve nė Superligėn zvicerane. Nė xhiron e dytė, shkėlqeu sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti, shkruan Gazeta Express.

Ai u shėnua nė listėn e realizuesve nė fitoren prej 2:0 ndaj Sion. Ajeti shėnoi golin e dytė, nė minutėn e 86’tė, saktėsisht 17 minuta pasi u inkuadrua nė lojė nė vend tė Nassim Ben Khalifa, teksa golin e parė e kishte shėnuar Marco Aratore (76’).

Pėr Sionin nga minuta e parė luajti anėsori i Kombėtares shqiptare, Ermir Lenjani, qė u largua nga loja nė minutėn e 83’tė. /Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma