Shpėrblehet Granit Xhaka

Granit Xhaka ėshtė zgjedhur lojtari mė i mirė nė finale tė Superkupės sė Anglisė.
Arsenali i Arsene Wenger ėshtė fitues i Superkupės sė Anglisė pėr vitin 2017. “Topēinjtė” mposhtėn Chelsean 4:1 pas ekzekutimit tė penaltive, derisa koha e rregullt pėrfundoi 1:1, shkruan Gazeta Express.

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, bėri paraqitje mbresėlėnės, duke u zgjedhur nė fund edhe lojtari i ndeshjes. /Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma