Sulmon fizikisht bashkėvendėsin, arrestohet mėrgimtari

Gjilan - Nė fshatin Zhegėr, tė Gjilanit ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar me nėnshtetėsi tė huaj, pasi qė i njėjti pas njė mosmarrėveshje ka kanosur dhe sulmuar fizikisht viktimėn mashkull shqiptar.
Nga i dyshuari ėshtė konfiskuar njė armė zjarri – pistoletė me njė karikator me 16 fishekė tė kalibrit 9 mm me leje valide. Me urdhėr tė prokurorit pas intervistimit me urdhėr tė prokurorit i dyshuari lirohet nė procedurė tė rregullt njoftoj policia e Kosovės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma