Disa fshatra tė Gjilanit tė mėrkurėn mbesin pa energji elektrike

Gjilan - Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Bresalci, Koretishta, Poneshi, Parallova, Vėrbica e Zhegovcit, Kishna Polja, Sllakovci, Zhegovci.
Nga data 02.08.2017 nė TS 110/10 kV Gjilani 5 do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV LP. Bresalci (Kodi 63000010), prej orės 10:00 deri 15:30.

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Bresalci, Koretishta, Poneshi, Parallova, Vėrbica e Zhegovcit, Kishna Polja, Sllakovci, Zhegovci.

Arsyeja e ndėrprerjes: Revizionim, ndėrrimi i shtyllave tė tensionit tė lartė ka njoftuar KEDS-i./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma