Arrestohet shqiptari i dyshuar pėr vrasjen e shqiptari

Dyshohet se 46-vjeēari ka qenė pjesėmarrės nė vrasjen e shqiptarit nga Steinfurti. 19-vjeēari ishte gjetur kohė mė parė i vrarė nė njė liqe nė Gjermani.
Njė shqiptar 19-vjeēar ishte gjetur kohė mė parė i vrarė nė njė liqe nė Gjermani, derisa tani policia gjermane ka arrestuar njė 46-vjeēar shqiptar, shkruan ‘Bild.de’.

Dyshohet se 46-vjeēari ka qenė pjesėmarrės nė vrasjen e shqiptarit nga Steinfurti (Nordrhein-Westfalen), pėrcjell albinfo.ch.

Hetimet kanė zgjatur pėr disa muaj, duke ēuar nė arrestimin e 46-vjeēarit. Banesa dhe firma e tij nė rrethinėn e Göppingenit janė bastisur.

Dyshohet se motivi i vrasjes ėshtė pėr shkaqe private midis viktimės dhe autorit.

http://www.albinfo.ch/arrestohet-shqiptari-i-dyshuar-per-vrasjen-e-shqiptarit/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma