Marina Vjollca ēmend Italinė

Moderatorja nga Shqipėria, Marina Vjollca mund tė krenohet pėr linjat e saj trupore.
Ajo ėshtė shumė aktive nė rrjetet sociale ku vazhdimisht sjell foto tė ndryshme nga jeta e saj personale, shpesh edhe duke provokuar me pozat e saj tė nxehta.

Sė fundi ajo ka postuar njė set fotografish nga pushimet e saj nė Itali. Duhet thėnė qė si gjithmonė ajo duket mbresėlėnėse.

Normalisht nuk munguan edhe komentet e shumta nga ndjekėsit e saj.

(Kosova Sot)

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma