Hadergjonaj vendos kėtė javė mes Kosovės dhe Zvicrės

Mbrojtėsi kosovar, Florent Hadergjonaj pritet qė sė shpejti tė merr vendimin se cilin shtet ta pėrfaqėsoj nė tė ardhmen.
Hadergjonaj i cili luan te skuadra gjermane, Ingolstadt ėshtė duke befasuar me paraqitjet e tija fantastike, por ende nuk ėshtė vendosur pėr cilin shtet tė luaj.

Sipas medieve, Albert Bunjaki pėrzgjedhėsi i pėrfaqėsueses sė Kosovės ka thėnė se 22-vjeēari pritet ta merr vendimin gjatė kėsaj jave.

Sė fundi Hadergjonaj ka luajtur pėr ekipin A tė pėrfaqėsueses sė Zvicrės nė njė miqėsore./IndeksOnline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma