Jehona publikon kėngėn e saj me titull ‘Largėsia’

Ashtu siē kishte paralajmėruar, para pak minutave kėngėtarja Jehona Lumi, ka publikuar kėngėn e saj mė tė re me titull ‘Largėsia’.
Kjo kėngė ėshtė realizuar nga ‘Dual Vox Studio’ pjesė e sė cilės ėshtė vetė kėngėtarja, ndėrsa videoklipin ėshtė punuar nga ‘Pink Moon Creative, shkruan arbresh.info

Ndryshe Jehona ishte pjesė e ‘The Voice of Albania 2’ ku u vlerėsua lartė pėr zėrin e saj tė veēantė dhe kishte arritur thuajse deri nė fund tė garės.

Kėngėtarja me zėrin e saj tė veēantė ėshtė aktive tash e sa kohė nė mbrėmje tė ndryshme live bashkė me bendin e saj.

Ndėrsa tani me projektet nė vazhdim synon tė futet fuqishėm nė tregun muzikor nė vend./Arbresh.info

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma