Ndėrron jetė tifozi i "Skifterave" Sokol Mehmeti

Gjilan - Njėri ndėr tifozėt mė tė flakėt tė KF Gjilani dhe "Skifterave", Sokol Mehmeti, ka ndėrruar jetė pas njė sulmi kardiak tė cilin i ndjeri nuk mundi ta pėrballonte.
Mehmeti i cili e dashti jashtėzakonisht KF Gjilanin dhe futbollin nė veēanti, ishte pjesė e pandashme i tifozėve "Skifterat" i cili ka dhėnė njė kontribut tė jashtėzakonshėm.

Tifozėt "Skifterat" kanė shpreh ngushėllimet mė tė thella pėr shokun e tyre.

"Jemi tė tronditur nga humbja e madhe e shokut tonė, jemi krenar qė ishe me ne nė kohė tė vėshtira e tė mira, prehu i qetė shoku ynė, ndėrsa t`i do tė jetosh gjithmonė nė zemrat tona", thuhet nė ngushėllimin e tifo klubit "Skifterat". /rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma