Trajneri zviceran e dėshiron Mehmedin

Sipas ‘kicker.de’, skuadra mė e interesuar pėr Mehmedin ėshtė Nice, ku trajner ėshtė zvicerani, Lucien Favre.
Sulmuesi shqiptar, Admir Mehmedi pritet qė tė largohet nga Leverkuseni nė kėtė afat kalimtar, raportojnė mediat ndėrkombėtare, pėrcjell albinfo.ch.

Sipas ‘kicker.de’, skuadra mė e interesuar pėr Mehmedin ėshtė Nice, ku trajner ėshtė zvicerani, Lucien Favre.

Kjo skuadėr arriti sukses tė madh sezonin e kaluar, duke u kualifikuar nė Ligėn e Kampionėve, dhe po kėrkon disa futbollistė pėr t’u pėrforcuar, e njėri ndėr ta ėshtė edhe sulmuesi i Pėrfaqėsueses sė Zvicrės.

Mehmedi nuk kishte shumė hapėsira nė sezonin e fundit, kurse pas tij janė vėnė Hamburg e Torino.

http://www.albinfo.ch/trajneri-zviceran-e-deshiron-mehmedin/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma