Njoftim nga “Eco - Higjiena”, shlyeni borxhet duke pėrfituar sipas ligjit

Gjilan - Njoftim pėr klient ! Tė nderuar klient ! Kompania Eco-Higjiena sh.p.k., njofton tė gjithė klientėt tė cilėt kanė borxhe ndaj saj qė tė shfrytėzojnė mundėsinė e shlyerjes sė borxheve ndaj kompanisė, duke pėrfituar nga e drejta sipas ligjit pėr falje tė borxheve, i cili ėshtė nė fuqi deri mė 31.08.2017, si dhe ligjeve dhe dispozitave tė tjera nė fuqi dhe akteve tė kompanisė.
Pėr mėnyrėn e rregullimit njė herė e pėrgjithmonė tė borxheve tė juaja dhe pėrfitimit nga mundėsia dhe oferta e veēantė e faljes sė borxheve deri nė fund tė Gushtit 2017, ju mund tė informoheni dhe tė rregulloni detyrimet tek inkasantėt tan nė rajonet e juaja, apo drejtė pėr sė drejti pran zyreve tė Kompanisė Eco-Higjiena nė rrugėn Fehmi Agani 17 nė Gjilan dhe njėsitė e saj nė Kamenicė, Viti dhe Novo Bėrde.

Stafi i “Eco-Higjiena”, ju mirėpret me respekt ēdo ditė pune nga ora 08:00 deri nė ora 16:00 dhe tė shtuneve nga ora 09:00 deri nė ora 14:00.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma