Remzie Osmani tregon ēelėsin e lumturisė!

Atė e shohim gjithmonė tė qeshur nė paraqitjet e saj dhe pėrkundėr rritjes sė konkurrencės sė madhe nė skenėn muzikore ajo vazhdon tė jetė ndėr mė tė preferuarat.
Remzia gjithmonė rrezaton energji pozitive. Nė foton e fundit tė publikuar nė Instagram, ajo ka shkruar “Buzėqeshja, sekreti i lumturisė” dhe sigurisht ajo duket jashtėzakonisht bukur.

(Kosova Sot)

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma