Orinda Huta emocionoi tė gjithė me njė dedikim plot dashuri

Pak ditė mė parė kėngėtarja Orinda Huta ėshtė befasuar nga njė festė beqarie organizuar nga mikeshat e saj mė tė afėrta.
Ajo ėshtė lumturuar shumė nga kjo festė surprizė buzė detit dhe e personalizuar me detaje nga lidhja e saj me moderatorin Turjan Hyska.

Por, duket se sot Orinda ka vendosur tė bėjė njė dedikim tė veēantė pėr dikė special, motrėn e saj, e cila jeton jashtė vendit.

“Sepse ajo ėshtė gjithnjė aty pėr mua dhe lum ka motra. Krahė pėr krahė apo me milje larg motrat lidhen gjithnjė nga zemra,”-ka shkruar kėngėtarja krahas fotos ku shfaqen sė bashku.

Mė 27 korrik Orinda dhe Turi do tė lidhen nė martesė. /inTv/Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma