Halimi debuton me gol nė Superligėn e Danimarkės

Besar Halimi e ka nisur nė mėnyrėn mė tė mirė aventurėn te skuadra e Danimarkės, Brondby.
22 vjeēari ka arritur tė debutoi me gol, duke shėnuar nė fitoren 4:0 tė skuadrės sė tij, nė ndeshjen hapėse tė kampionat danez ndaj Midtjylland.

Halimi qė nė Danimarkė kaloi nga skuadra e Mainzit, shėnoi nė minutėn e 62-tė tė ndeshjes.

Kujtojmė se Halimi ka humbur vendin nė Pėrfaqėsuesen e Kosovės, ku nuk ėshtė ftuar nė ndeshjet e fundit, rikthimi i formės ėshtė lajm i mirė pėr tė dhe trajnerin Albert Bunjaki. /Lajmi.net/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma