Arilena Ara sė shpejti me kėngė tė re nė anglisht

Pas disa projekteve shumė tė suksesshme qė kėngėtarja Arilena Ara ka sjellė, duket se ajo sė shpejti do tė vijė me njė tjetėr kėngė.
Kėngėtarja ka zbuluar se ėshtė duke punuar nė njė projekt tė ri, e cila do tė jetė nė gjuhėn angleze dhe do tė titullohet “I’m Sorry”.

Kujtojmė se pak ditė mė parė u publiku kėnga ‘Nallane 3” , bashkėpunim I Flori Mumajesit mė Arilenėn, kėngė e cila ėshtė kthyer menjėherė nė hit.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma