Gjėrat qė ua pėrmirėsojnė sytė tuaj

Shikimi ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr ju. Duhet tė keni kujdes pėr sytė pasi janė aparati mė i rėndėsishėm nė trupin tuaj.
Sytė tuaj u nevojiten qė nga ngasja e makinės, filtrimi me ndonjė djalė apo vajzė tė bukur e deri te shikimi i gjėrave tė reja nė dhomėn tuaj, transmeton Klan Kosova.

Mė poshtė janė disa kėshilla se si duhet ta ruani shikimin:


Hani mish lepuri

Mos pini duhan

Vendosni syze dielli edhe dukeni cool

Bėni kontrolle tė rregullta tė syve

Nėse mjeku ju rekomandon syze, mbani ato

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma