Armando Sadiku debuton me njė gol tė bukur te Legia

Armando Sadiku ka shėnuar gol qysh nė ndeshjen e parė me ekipin e tij tė ri, Legia Warsawa.
Sulmuesi i kombėtares shqiptare po tregohet i madh edhe nė nė kampionatin polak te skuadra e madhe Legia.

Kjo pasi Sadiku ka shėnuar gol qysh nė ndeshjen e tij debutuese me polakėt.

‘Bomberi’ shqiptar ka shėnuar nė ndeshjen hapėse tė kampionatit polak nė humbjen 3-1 ndaj Gornik Zabrze.

Sadiku ka shėnuar golin e nderit pėr Legian, gol ky qė erdhi nė minutėn e 80 tė ndeshjes. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma