Atdhe Nuhiu po kėrkohet nga tri klube te njohura evropiane

Atdhe Nuhiu ka kėrkesa nga klubet e mėdha angleze Fulham dhe Bolton si dhe Spartak Moska.
Futbollisti i Sheffield Wendsday dhe sulmuesi i Kosovės, Atdhe Nuhiu ka kėrkesa nga klubet e mėdha angleze Fulham dhe Bolton si dhe Spartak Moska.

Nė njė bisedė pėr presheva.com, Atdheu ka zbuluar tė ardhmen e tij.

“Tė ardhmen time do ta vendosi kah mesi i muajit gusht. Kam oferta nga Fulham dhe Bolton, pot gjithashtu edhr nga Spartaku i Moskės. Gjithēka do tė vendoset nga mesi i muajit tė ardhshėm” ka thėnė sulmuesi preshevar Atdhe Nuhiu.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma