Shaqiri, i motivuar pėr sezonin e ri

“Sigurisht se nė sezonin e ri presim qė tė jemi mė tė mirė se vitin e kaluar, sepse kur shihni cilėsinė e ekipit e kuptoni se jemi mė tė mirė se vitin e kaluar. Ne duam tė fillojmė mė mirė, kjo ėshtė gjėja mė e rėndėsishme”, deklaroi Shaqiri.
Xherdan Shaqiri ka thėnė edhe njė herė se do tė qėndrojė nė Stoke City, derisa nė njė intervistė pėr faqen e klubit ka thėnė se mezi pret sezonin e ri, pėrcjell albinfo.ch.

“Ne pėrpiqemi ēdo vit pėr tė qenė mė tė mirė. Sigurisht se nė sezonin e ri presim qė tė jemi mė tė mirė se vitin e kaluar, sepse kur shihni cilėsinė e ekipit e kuptoni se jemi mė tė mirė se vitin e kaluar. Ne duam tė fillojmė mė mirė, kjo ėshtė gjėja mė e rėndėsishme”, deklaroi Shaqiri.

Ylli shqiptar ėshtė i bindur se mund tė kenė njė sezon mė tė mirė. “Jam i bindur se do tė kemi mė shumė suksese, por duhet tė fillojmė sezonin mė mirė”, theksoi tutje ylli shqiptar.

Xherdan Shaqiri kishte njė sezon gjithashtu me shumė lėndime, por beson se nė sezonin e ri, do tė jetė mė i mirė nė fushė.

http://www.albinfo.ch/shaqiri-i-motivuar-per-sezonin-e-ri/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma