Zyrtare: Samir Ujkani bėhet me skuadėr tė re, nėnshkruan me Cremonesen e Serie B

Portieri i Pėrfaqėsueses sė Kosovės, Samir Ujkani do ta vazhdojė karrierėn nė Serie B.
Klubi i Cremoneses e ka zyrtarizuar blerjen e tij nga Genoa.

Ujkani sezonin e fundit ishte pjesė e Pizas, ku me kėtė skuadėr ra nė Serie C.

Portieri vushtrrias ėshtė kapiten i Kosovės, ndėrsa nė kohėt e fundit ka vuajtur edhe nga njė dėmtim.

Ujkani ka mbrojtur pėr skuadra si Genoa, Palermo e Chievo nė Serie A. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma