Shumė fshatra tė Gjilanit do tė mbesin pa energji elektrike

Gjilan - Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Zhegera, Lladova, Llashtica (nje pjese), Shurdhan, Pidiqi, Selishta, Qeliku, Haxhtė, Isufaj, Terziaj, Demirt.
Me 18.07.2017 nė NS 35/10 kV Lladovė do tė ndėrprehėt: Dalja 10 kV Zhegra (Kodi:61066006) prej orės 12:00 deri nė orėn 13:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Zhegera, Lladova, Llashtica (nje pjese), Shurdhan, Pidiqi, Selishta, Qeliku, Haxhtė, Isufaj, Terziaj, Demirt. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Me 18.07.2017 nė NS 35/10 kV Lladovė do tė ndėrprehėt: Dalja 10 kV Fabrika e Radiatorėve. (Kodi:61066011) prej orės 13:00 deri nė orėn 14:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Fabrika e radiatorėve. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Me 18.07.2017 nė NS 35/10 kV Lladovė do tė ndėrprehėt: Dalja 10 kV Mulliri. (Kodi:61066012) prej orės 14:00 deri nė orėn 15:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Ceni Company, Mulliri Lladovė. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Mė 17.07.2017 nė NS 35/10 kV Kllokot do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Vinex-i (Kodi:61065010) nga ora 11:00 deri nė orėn 12:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Fabrika shoqėrore" Vineks", Ambulanta, ETC. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion .

Mė 17.07.2017 nė NS 35/10 kV Kllokot do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Tėrpeza (Kodi:61065012) nga ora 12:00 deri nė orėn 13:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Zhiti, Tėrpezė, Ēifllak, Devajė, Kravaricė, Ballancė, T.S Privat 1. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Mė 17.07.2017 nė NS 35/10 kV Kllokot do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Fshati Jeta (Kodi:61065013) nga ora 13:00 deri nė orėn 14:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Fabrika e Ujit. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Mė 17.07.2017 nė NS 35/10 kV Kllokot do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Pozhorani (Kodi:61065014) nga ora 14:00 deri nė orėn 15:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: .121Pompa(Zejna) TS.122 Pirraj Ts.123 Ramajt TS.124 Zukajt TS 125 Kulla TS.126 Alidemėt TS.127 Alidemėt TS.147 P(Shtėpia Private) TS.148 Gurthysi(Qerimi) TS.149 Pompa TS.150 Pozhoran TS.151 Novosell TS.152 TS. E fundit TS.153 Ramjan(Imria) 154 Ramjan P.(Zahir) Ts.155 Ramjan(Xhamija) TS.156 Ramjan (Shkolla) TS.157 Mulliri TS.158TS. i ri Zukajt Pozhoran TS.160 TS. Pirrajt Pozhoran TS.159TS. Pozhoran Dalja e Reja TS.162 TS.SH Fusha e Sportit. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Mė 17.07.2017 nė NS 35/10 kV Lladovė do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Parteshi (Kodi:61066004) nga ora 15:00 deri nė orėn 16:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Parteshi, Budrika e Poshtme, Budrikė e Eperme, Nesale, Cerrnica, Gumnishta, Vrapqiqi. Arsyeja e ndėrprerjes: Revizion.

Mė 18.07.2017 nė NS 35/10 kV Kllokot do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Pozhorani (Kodi:61065014) nga ora 11:00 deri nė orėn 15:30. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: 121 Pompa (Zejna) TS.122 Pirraj Ts.123 Ramajt TS.124 Zukajt TS 125 Kulla TS.126 Alidemėt TS.127 Alidemėt TS.147 P(Shtėpia Private) TS.148 Gurthysi(Qerimi) TS.149 Pompa TS.150 Pozhoran TS.151 Novosell TS.152 TS. E fundit TS.153 Ramjan(Imria) 154 Ramjan P.(Zahir) Ts.155 Ramjan(Xhamija) TS.156 Ramjan (Shkolla) TS.157 Mulliri TS.158TS. i ri Zukajt Pozhoran TS.160 TS. Pirrajt Pozhoran TS.159TS. Pozhoran Dalja e Reja TS.162 TS.SH Fusha e Sportit. Arsyeja e ndėrprerjes: Ndėrrimi i shtyllave.

Mė 18.07.2017 nė NS 35/10 kV Lladovė do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Parteshi (Kodi:61066004) nga ora 11:00 deri nė orėn 12:00. Gjatė kohės sa do tė zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Parteshi, Budrika e Poshtme, Budrikė e Eperme, Nesale, Cerrnica, Gumnishta, Vrapqiqi./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma