Mediat serbe shkruajnė pėr Besnik Hasanin, po i "tuten" pėr Champions League

Mediat serbe e kanė komentuar shortin kualifikues pėr Champions League. Nė mes tjerash pėrmendet edhe emri i trajnerit kosovar, Besnik Hasi.
Shorti i sotėm ka lėnė gjasat qė Olimpiakosi i Hasit tė ketė kundėrshtarė tė mundshėm Partizanin e Beogradit, shkruan Indeksonline.


Mediat serbe ia kanė kujtuar Hasit njė tė kaluar tė hidhur nga pėrballja me kėtė skuadėr. Ato kanė publikuar penallatitė mes Anderlechtit dhe Olimpiakosit nė kohėn kur Hasi ishte asistent i skuadrės belge.

Nė pėrballjen me skuadrėn serbe ishte Partizani qė kishte fituar duke u kualifkuar atėkohė nė Ligėn e Kampionėve./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma