Mustafa: Kosova po e thellon bashkėpunimin me NATO-n

Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Isa Mustafa, priti nė takim zėvendėsndihmės sekretarin e Pėrgjithshėm tė NATO-s pėr Operacione, John Manza.
Kryeministri Mustafa dhe Manza kanė biseduar pėr procesin e thellimit tė bashkėpunimit ndėrmjet NATO-s dhe Kosovės, si dhe pėr zhvillimet tjera aktuale politike dhe tė sigurisė nė Kosovė.

Nė kėtė kontekst, kryeministri Mustafa theksoi rolin e rėndėsishėm si dhe besimin qė gėzon KFOR-i nė Kosovė.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]om

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma